• #### Notice :TROY GAME v1098 Myko Efsanesi Geri Dönüyor| BullBot'un Yapımcıları RET8 Software İş Birliğiyle #### - - - ####Notice :TROY GAME v1098 Myko Efsanesi Geri Dönüyor| BullBot'un Yapımcıları RET8 Software İş Birliğiyle#### - - -

Dikkat TROYA GAME - OYUN KURALLARI

Hades

.
Katılım
2 Mar 2021
Mesajlar
117
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Madde 1- Troya Game Myko DB'ye sahip bir PvP sunucudur. Skill hasarları, yaratık canları ve sınıf dengeleri gibi kriterler test edilip karar verilmiş ve benimsenmiştir. Değiştirilmesi teklif edilemez.

Madde 2- Oyun içerisinde GM'ler belirli durumlarda oyuncuları cezalandırabilir. Örneğin; küfür, hakaret, illegal aktivite vb. Cezalar Sayfanın En Alt kısmında tabloda belirtilmiştir.

Madde 3- Oyuncuların kendi arasında yaptığı alışverişlerden Troya Game yönetim ekibi sorumlu tutulamaz. Her oyuncu yaptığı alışverişin sorumluluğunu kendisi taşımaktadır. Gerçek para ile yapılan alışverişlerde kesinlikle destek sağlanmamaktadır veya aracı olunmamaktadır.

Madde 4- Küfür vb. bir durumla karşılaşırsanız foruma şikayet konusunu gerekli kanıtlarla beraber oluşturmalısınız. Eğer kanıt bulunmuyorsa herhangi bir işlem yapılmayacaktır. ( Kanıt konusu bir fotoğraf veya video ise tam ekran görünecek şekilde herhangi bir tarafı kapatılmamış olmalı ve o günün tarihi gözükmelidir. Oynanmış veya yarım gözüken kanıtlar kabul edilmeyecektir. ) Ek olarak sadece küfür edilen karaktere ceza verilmektedir. Örneğin: Karus123 isimli bir oyuncu size küfür ederse bu karakter cezalandırılır. Bunun dışında aynı kişinin başka hesapları olsa bile o hesaplara susturma cezası verilmez.

Madde 5- Oyun içerisinde illegal bir aktivite veya hile durumuyla karşılaşırsanız anlık olarak GM ekibine ulaşmanız gerekmektedir. GM isimleri oyun içerisinde sağ üst köşede yer almaktadır. Eğer yaşadığınız durumda anlık olarak size ulaşılamıyorsa mümkün ise video kaydı almaya çalışın. Örneğin bir oyuncu slota yaratık çekiyor ve anlık olarak yakalanamamış ise.

Madde 6- GM'ler ile iletişim kurarken saygılı olunmalıdır. Aynı şekilde hiç bir GM oyuncuya saygısızlık yapamaz. GM'ler sizden belirli bir durum hakkında bilgi istediğinde(kullanılan bir bugun tespiti vb. gibi) paylaşmamak ceza almanıza sebep olacaktır.

Madde 7- Oyun içerisinde kullanılabilecek temel makrolar ve KS serbesttir. ( Temel makro sizin belirli hareketlerinizi sürekli olarak tekrarlayan makrolardır. Örneğin; Z-1 Z-1 tuşlarını basmak gibi. Karakterinizin canının azaldığını tespit etmek belirli skilleri duruma göre basmak gibi özellikleri bulunmamaktadır. Bu tip programları kullananlar kalıcı olarak uzaklaştırılır.) Oyunda ki tüm slotlar oyunculara aittir ve bir slotta kasmak isteyen çokça oyuncu olması normal bir durumdur.

Madde 8- Etkinliklere katılırken envanterinizde yeterli miktarda boş yer olduğunu kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Olası bir ödül eşyası elde edememe durumunda hak talep edilemez.

Madde 9- Irk transferi işlemi bir hesapta ki tüm karakterler için haftada 1 kere olarak belirlenmiştir. Bunun dışında yapılmak istenen transferler için 500 KC bedel karşılığında PUS üzerinden eşyayı temin edebilirsiniz.

Madde 10- Oyun içerisinde yapılan hesap satışlarında CSS kullanılmaması ve oyuncular arasında ki nakit para alışverişinden yönetim sorumlu tutulamaz.

Madde 11- Oyun içerisinde gerçek para ile satış belirten yazıların oyunculara açık şekilde yazılması yasaktır. Bu tip satışlar beriltilen satış alanları veya özel mesaj yoluyla olmak zorundadır. ( Discord forum )

Madde 12- Kral olan oyuncular krallık komutlarını kötüye kullanamaz. Ayrıca aktif olmayan kralların krallığı GM insiyatifine bağlı olarak düşürülebilir.

Madde 13- Oyun içerisinde küfürlü karakter adı ve klan adı kullanmak yasaktır. (Hangi dil olduğu fark etmemektedir, tüm dillerde yasaktır.) Uygunsuz görülen isimler yetkili GM'ler tarafından değiştirilecektir. (Örneğin; Destek123)

Madde 14- Kayıt olduğunuz taktirde Bilgilendirme mesajlarını almayı kabul etmiş sayılacaksınız. Troya Game Bilgilendirme Mesajlarını atabilme hakkını tahakkuk eder.

Madde 15- Oyun içerisinde 2. bir kişiye TROYA GAME dışında bir oyun hakkında bilgi vermek veya o oyuna başlamaya teşvik etmek ve Troya Game ismine zarar verebilecek kelimeler kullanmak yasaktır.

Madde 16- Oyuncuyu Galeyana Getirmek Veya Pazarda İtem Dağıtmak Yasaktır.

Birinci Suçİkinici SuçÜçüncü Suç
Sohbet ekranı kullanarak spam yapmak 11 gün Mute3 gün Mute15 gün Mute
Oyuncuları rahatsız / taciz etmek 21 gün Mute3 gün Mute7 gün Mute
Küfür, Saldırganca veya tahrik edici konuşmalar1 gün Mute3 gün Mute7 gün Mute
Özel mesaj yolu ile spam yapmak 33 gün Mute7 gün Mute15 gün Mute
Özel mesaj yolu ile oyuncuları aldatmaya / dolandırmaya çalışmak 4Süresiz hesap kapatılması
GM’ler ile kaba şekilde konuşmak veya özel mesaj ile GM’lere spam yapmak5GM Kararı
3üncü parti websiteleri veya private serverlar ile ilgili reklam yapmakSüresiz hesap kapatılması
İllegal Karakter İsmi6Süresiz hesap kapatılması
Kanunların İhlali 7Süresiz hesap kapatılması
Diğer oyunculardan hesapları ile ilgili özel bilgileri istemek veya buna kalkışmakSüresiz hesap kapatılması
Sebebi her ne olursa olsun izinsiz hesap erişimiSüresiz hesap kapatılması
Çalıntı, dupe, illegal veya bug eşyaların karakter üzerinde bulundurulmasıŞüpheli para/eşya silinmesi ve uygun görülürse hesabın kapatılması..Takip sırasında eşyaları takas yolu ile değiştirmiş hesaplar için de geçerlidir.
Oyun içi eşyaların kopyalanarak çoğaltılmasıEşya silinir ve hesap süresiz olarak kapatılır.
Devredilen veya paylaşılan hesaplarMüşteri hizmetleri ve haklarından mahrum bırakılma
Oyuncu faaliyetlerine kasıtlı olarak engel olmak veya oyun içinde huzursuzluk vermek 8Uyarı1 gün Attack Disable3 Gün Attack Disable
Bug KullanımıGM Kararı
National Point TransferSüresiz hesap kapatılması
Kurallara aykırı olarak NP kazanılmasıGM kararı ile, NP silinmesi ve geçici olarak hesabın bloke edilmesi.Süresiz olarak hesap kapatılması
Ödemelerde Sahtekarlık 9Süresiz olarak hesap kapatılması
Kurallara uygun olmayan şekilde para elde etmek Süresiz hesap kapatılması
Uygun olmayan Kral Anonsları 10Uyarı3 gün Mute7 gün Mute
Uygun olmayan Savaş AnonslarıUyarı3 gün Mute7 gün Mute
Oyun içinde TL Karşılığında GB, ITEM ve hesap satışıUyarıHesap kapatılması
E-Ticaret sitelerinde GB, ITEM ve hesap satışıSerbest (ilk haftadan sonra)


Yönetimin inisiyatifine göre tüm kurallar değiştirilebilir, her kural için cezalar arttırılabilir veya düşürebilir.

Troya Game Ekibi
 
Son düzenleme:
Üst